Stahovací schody JAP

Profesionální výrobek chrání vaše zdraví

Jaké by měly být stahovací schody na půdu nebo do skladovacích prostor? Rychle ovladatelné, pohodlné a bezpečné. Takové schůdky vám můžeme nabídnout. Stahovací schody JAP splňují všechny vaše předpoklady. Nikde nepřekážejí, snadno je uvolníte a stáhnete a zajistí vám bezpečný výstup a sestup. Je zbytečné budovat stabilní schody nebo nechávat v chodbě žebřík, protože se potřebujete dostat na půdu. Je to buď nákladné a tím i neefektivní řešení, v případě žebříku nepraktické. Jak často potřebujete zajít na půdu?

Víko na půdu může mít tepelnou i protipožární izolaci

Stahovací schody disponují snadno ovladatelným mechanismem. Podstatou je složený žebřík, který se rozloží pomocí manipulační tyče a přitáhne se na podlaží. Skládá se buď jako harmonika nebo na několik dílů. Současně s vytahováním schodů se otevře i víko na půdě. Stahovací schody JAP jsou užitečnou pomůckou a jsou vždy připravené k použití. Jejich složení je také snadné. Stačí několik pohybů a není třeba žádné velké síly. Schody z naší nabídky jsou bud s jednoduchým nebo tepelně izolovaným a protipožárním víkem. Nemusíte se bát, že právě otvorem na půdu vám bude unikat cenné teplo. Některé typy jsou vybaveny brzdicím mechanismem.

Neriskujte výstup se žebříkem, pořiďte si stahovací schody

Vyberte si stahovací shody, které vám budou nejvíce vyhovovat. Většina schůdků je s instalací do stropu, stahovací schody Verticale jsou určené pro zabudování do svislé stěny. Stahovací schody je elegantní řešení pro snadný přístup do půdních prostor. Neriskujte výstup po žebříku, mějte na paměti svoje zdraví. S výběrem vhodného typu se seznámíte na stránkách stahovací schody JAP nebo se poraďte v našem designovém centru.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz