Skryté zárubně

Bezobložkové zárubně zajistí moderní vzhled interiérů

Líbí se vám moderní interiéry, kde čistou a rovnou linii stěn neruší zárubně či vystouplé dveře? Líbí se vám barevné stěny, na nichž nepoznáte, kde jsou dveře a kde zeď? Tento efekt umožňují bezobložkové zárubně. Nové technologie zavěšování dveří umožnila odstranit viditelné zárubně a skrýt je ve zdi. Dveře a zeď jsou pak v jedné rovině a celá stěna působí jednotně. Skryté zárubně jsou novým trendem interiérových návrhů, protože umožňují působivé barevné kreace stěn. Celé stěny pak mohou být ve stejné barvě či s barevně odlišenými dveřmi, které neruší vystouplé zárubně.

Použít je můžete ve zděných i sádrokartonových příčkách

Dveře, které mají skryté zárubně, jsou bezpolodrážkové a umožňují dodržet stejnou rovinu z obou stran místnosti. Zárubeň se instaluje do zdi a její kovový povrch je překryt stejnou barvou jakou má stěna. Speciální závěsy nejsou z místnosti vidět, protože jsou ukryté uvnitř zárubně. Stejné roviny stěny a dveří se docílí seřízením tzv. 3D pantů. Ty umožňují vyrovnat dveře ve třech osách. Skryté zárubně mají univerzální použití. Dají se instalovat jak ve zděných, tak i sádrokartonových příčkách.

Je to trend moderního bydlení

Nebojte se skrytých zárubní. Naše designové centrum vám vysvětlí všechny výhody i způsoby použití. Snažíme se vtisknout každému interiéru individuální ráz a vyhovět stylu vašeho bydlení. Skryté zárubně odpovídají modernímu stylu. Nejdříve se začaly uplatňovat v moderních administrativních centrech, ale stále častěji jsou součástí dnešních návrhů bytových interiérů. Prohlédněte si moderní stěny s rovnými dveřmi a skrytými zárubněmi na naší internetové stránce nebo v našem designovém centru, kde je expozice 120 typů dveří a zárubní.

2 modelové řady

JAP 915 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 25/15

Modelová řeada Aktive 25/15 je určená pro případy, kde je potřeba otevírat dveřní křídlo směrem od sebe z pohledové strany. Je k tomu zapotřebí osadit zárubně dveřmi s polodrážkou.

nahled nahled nahled nahled

JAP 910 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 40/00

Modelová řada Aktive 40/00 je určena k otevírání bezpolodrážkových dveří směrem k sobě z pohledové strany.

nahled nahled nahled nahled

Ceník

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz