Dřevěné podlahy Kährs

Dřevo ze švédských a norských pil

Která je nejvíce namáhaná část bytu? Ano, je to podlaha. Proto je nutné věnovat jí co nejvíce pozornosti. Musí být odolná, pevná a zároveň musí pěkně vypadat, protože ji máme neustále před očima. Díky výběru dřeva a způsobu zpracování těmto vysokým nárokům vyhovují dřevěné podlahy Kährs. Mimořádně kvalitní dřevo ze severských i tropických oblastí se zpracovává na švédských a norských pilách.Ale nejen kvalita výchozího materiálu, ale zejména zpracovatelské postupy učinily ze švédského výrobce jedničku v podlahářství. Dřevěné podlahy Kährs zdobí interiéry po celém světě.

Výroba parket má četná ocenění

Právě mimořádná odolnost a stálobarevnost přitahuje zákazníky. Je příznačné, že tento výrobce dodává krytinu například do sportovních hal, kde je nejvíce namáhána. Dřevěné podlahy Kährs se vyrábí více než 150 let a vždy byly v popředí technologického vývoje. Svědčí o tom patenty za kvalitu a provedení, které firma získala v průběhu let. Když se spustila výroba vícevrstevných parket, Kährs byla u toho. V roce 2001 získala ocenění za zavedení lepšího zámkového spoje u parket, který umožnil snazší a rychlejší pokládku této krytiny. Dřevěné podlahy Kährs stavějí na precizní práci a kvalitním základu.

Nejsilnější parkety jdou do sportovních hal

A jaký materiál či barvu zvolit? Záleží to na stylu interiéru i výši nákladů, které chcete do krytin investovat. Dřevěné podlahy Kährs používají 8 druhů dřevin, které jsou pro výrobu odolných a tvrdých parket nejlepší. Vycházejí z osvědčených evropských dřevin, zejména dubu a buku, ale v nabídce jsou kvalitní exotické dřeviny, například eukalyptus. Jednotlivé parkety u dřevěné podlahy Kährs jsou vyráběny z jedné až tří lamel. Tloušťka parkety odpovídá účelu využití. Nejsilnější parkety jsou určeny pro sportovní haly.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz