Dveře SAPELI – skvělá volba

Velký výběr modelů a kvalitních dekorů

Chcete mít záruku, že dostanete opravdu kvalitní dveře, které pomohou zvýraznit styl vašeho interiéru? Pak volte dveře SAPELI. Zkušený a největší český výrobce disponuje jedením z největších výběrů přírodních a laminových dekorů i novými ve vakuu připravovanými materiály. Dveře SAPELI splní vaše představy o precizním zpracování a požadované délce životnosti. Moderní technologie výroby zajišťuje pevnou, ale lehkou konstrukcí s dokonalým povrchem. Nezbytnou součástí designu dveří je kování, které podtrhuje celkový styl dveří a zajišťuje bezchybné a snadné otvíráníči posun dveřních křídel.

Dveře SAPELI – základní výrobní sortiment

  • Vchodové dveře
  • Interiérové dveře
  • Bezpečnostní dveře (chrání váš majetek i vaši bezpečnost)
  • Speciální dveře (protipožární, protihlukové)

Přírodní dýha nebo odolný a kvalitní laminát?

Nerozšířenějším materiálem pro povrchovou úpravu používanou pro dveře SAPELI je přírodní dýha. Získává se z domácích i zahraničních dřevin. Vždyť právě dýha mahagonu nazývaná sapelli, kterou výrobce používal v novodobé historii zpočátku nejčastěji, dala firmě jméno. Přírodní dýhy jsou oblíbené a v nabídce pro dveře SAPELI mají časté zastoupení i exotické dřeviny, například africký ořech, polární ořech či indická jabloň. Škála dekorů obsahuje více než dvacítku druhů přírodních dýh. K novým materiálům patří CPL a HPL laminát, který je odolný vůči mechanickému i chemickému poškození. Atraktivním povrchem je dekorační fólie lisovaná v prostředí vakua.

Dveře SAPELI a škála skleněných výplní

Dveře SAPELI se liší nejen dekorem a použitým materiálem, ale také výplní. Je buď plná, nebo skleněná. Skleněné výplně využívají rozmanitých tvarů, takže dodávají interiérovým dveřím zajímavý vzhled. Skleněná výplň může být čirá či matná a je důležitá pro celkovou světelnou pohodu v bytě. Pro děti je vhodné kvůli bezpečnosti použít kalené sklo. Dveře SAPELI lze využít pro různou technologii otvírání. Dveře mohou být otočné, posuvné, kyvné či skládací. V současné době jsou v moderních bytech efektní celoskleněné stěny s posuvnými dveřmi.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz