Nerezové zábradlí JAP

Dejte starému schodišti nový design

Jestliže máte staré schodiště a chcete mu dodat nový design, vyzkoušejte nové nerezové zábradlí. Je to poměrně schůdná cesta k celkové obnově. Nový a moderní materiál dodá vašemu schodišti nový švih. Spolu s renovací základní konstrukce či krytiny schodů bude schodiště jaké nové. Nerezové zábradlí můžete vybírat z různých typů a tvarů. Nerez se hodí do interiérů i exteriérů, kde dobře odolává povětrnostním vlivům. V bytě si dlouho udrží lesklý a hladký povrch, je poměrně odolný vůči poškrábání a poškození. Pokud máte děti, u nerezového zábradlí nehrozí zadření třísky a pokud dodržíte parametry pro dostatečně hustou či kompaktní výplň, je takové zábradlí naprosto bezpečné.

Uvidíte, že kombinace nerez - dřevo - sklo působí zajímavě

Nerezové zábradlí vyrábí společnost JAP jako stavebnici. Základem jsou nerezové sloupky, ale vyplň je různá a lze ji kombinovat. Výplň může být prutová, lanková nebo v kombinaci se skleněnou výplní. Nerezové pruty lze skládat příčně nebo svisle. Lanková výplň působí vzdušněji, lze ji proto spíše použít na méně robustní konstrukce. Součástí nerezového zábradlí jsou madla. Většinou se používají dřevěná. Ideálním materiálem je tvrdý buk. Stavebnicové zábradlí doplňují úchyty z čisté oceli.

Navštivte designové centrum, kde uvidíte varianty zábradlí

Máte-li zájem o nerezové zábradlí, prohlédněte si všechny varianty nerezového zábradlí v našem designovém centru v Mladé Boleslavi. Uvidíte také rozsáhlou expozici 120 typů dveří a přes 150 dekorů podlah. Bude se vám líbit celokovové nerezové zábradlí nebo s dřevěnými madly? A jak na vás působí tyčové či prutové výplně se sklem? U nás si uděláte jasnou představu, co se vám líbí. Nebojte se renovovat své staré schodiště. Poraďte se u nás, jsme designové centrum.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz