Celoskleněné dveře a stěny

Dejte svému prostoru nádech luxusu – vyzkoušejte změnu

Kancelářský prostor nebo místo k bydlení nemusíte vždy rozčlenit tradičními zděným či sádrokartonovými příčkami. Vyzkoušejte způsob, který k vám přivede světlo nebo ozdobí plochygrafickými vzory. Jsou to celoskleněné dveře a stěny. Díky sklu bude prostor subtilní a prozářený. Pomocí žaluzií můžete světlo regulovat, takže každým okamžikem může získat prostor jiný rozměr a tvář. Celoskleněné dveře a stěny nejsou běžným architektonickým prvkem, ale vytvářejí dojem luxusu. Umí zachovat intimitu privátního koutu, ale také zvětšit prostor pro větší akce či společné konference.

Skleněné stěny s dekorem textilu nebo nástěnným obrazem

Celoskleněné dveře a stěny nemusí být vždy jen z čirého materiálu. Často se používá matové neprůhledné sklo neboli satináto. Moderním prvkem současnosti je grafosklo. Je to grafický prvek, například fotografie nebo textilie, která se při výrobě vloží do skla, takže je jeho součástí. Celoskleněné dveře a stěny nesou nějaký motiv a stávají se v interiéru dominantním. Grafoskla jsou oblíbené v moderních kavárnách či recepcích. Firmy si tak mohou elegantně pohrát s logem své společnosti.

Kde všude se dají využít celoskleněné dveře a stěny

  • Kancelářské prostory
  • Recepce firem a hotelů
  • Obchodní prostory
  • Moderní prostorné byty

Vyzkoušejte varianty posunu dveří u skleněných stěn

Celoskleněné dveře a stěny mají více variant. Vždy se ale kombinují fixní stěny a dveře. Ty mohou být klasicky otočné nebo posuvné. Při využití posuvných dveří v celoskleněné stěně je možné volit posouvání do stran nebo do středu. Naši odborníci z designového centra vám poradí, co bude pro váš byt či kancelář nejlepší. Vždy respektujeme vaše návrhy, ale snažíme se nalézt to nejlepší řešení. Celoskleněné dveře a stěny jsou zajímavá volba a prozrazují smysl pro moderní a atraktivní interiéry. Vyberte si z nabídky zajímavých vzorů a typů.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Druhy konstrukcí skleněných stěn

Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz