Sklo s grafikou - grafosklo

Místo stěn jsou zajímavé obrazy. To je sklo s grafikou - grafosklo

Dokážete si představit zajímavé grafické kreace, textilní struktury nebo obří fotografie na celé stěně v kanceláři či v moderním bytovém interiéru? Je to ohromně působivé a vytváří to zajímavou atmosféru. Vůbec se to nedá srovnat s barevnými stěnami nebo tapetou. To je úplně něco jiného. Sklo s grafikou neboli grafosklo nechává prostupovat světlo a to dodává obrazu na stěně zvláštní kouzlo. Máte pocit, že jste ve výstavní síni, že sledujete město z mrakodrapu či se vedle vás otevírá neskutečná krajina. Sklo s grafikou ve vás může vyvolat různé představy.

Sklo a fólie má sendvičové uspořádání

Nová technologie umožňuje vložit do skla fólii s grafickým prvkem, fotografií nebo samotnou textilii. Toto sendvičové uspořádání se pak slisuje do kompaktního celku. Tak vznikne sklo s grafikou. Grafický motiv či textilní struktura se stává součástí skla a využívá všech jeho vlastností, to znamená i různých světelných efektů. Představte si celoskleněnou stěnu včetně dveří, které jsou podkladem pro abstraktní obraz nebo fotografii. Zapomeňte na nudně obílené či barevné stěny. Sklo s grafikou je moderním trendem reprezentativních kanceláří, barů a kaváren. Ale hodí se skvěle i do moderních bytů.

Využijte kalené sklo pro kuchyňské zástěny

Sklo s grafikou se výborně hodí na kuchyňské zástěny. Návrháři byli dosud zvyklí na různé keramické obklady, ale díky nové technologii vkládání fólií do skla, se otevřely nové možnosti. Skleněné obklady doplňují povrchové úpravy kuchyňských linek a nebojte se, že se sklo snadno poškodí. Na kuchyňské zástěny se používá odolné kalené sklo o tloušťce 9 až 11 mm. Nezapomínejte také na elegantní kování. Pro sklo s grafikou se hodí zejména ušlechtilá ocel moderních tvarů.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz