Dveře PORTADOORS – spojení kvality a rozumné ceny

Škála dekorů a provedení – to jsou dveře PORTADOORS

Když vybíráte dveře do nového bytu nebo domu, či jste před jeho rekonstrukcí, nechcete vidět jen několik vzorků. Potřebujete poznat co nejširší škálu dekorů, stylů a speciálních úprav. Jen z takové nabídky si určitě vyberete. To vám umožní dveře PORTA DOORS. Disponují velkým rozsahem materiálů - od přírodních až k nejmodernějším technologiím, které zaručují odolnost vůči poškození a vnějším vlivům. Díky výrobě v nejmodernějších provozech dveře PORTA DOORS uspokojí rozmanité požadavky.

Vyberte si dveře Porta DOORS, které do svého domu potřebujete

  • Vstupní venkovní
  • Vstupní vnitřní
  • Interiérové dveře dýhované
  • Interiérové dveře laminátové
  • Technické dveře
  • Posuvné dveře
Obklad kovové zárubně Porta RENOVA

Mnoho variant povrchové úpravy

Vstupní venkovní dveře PORTA DOORS splňují nároky na nejvyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům, požadavky na bezpečnost a ochranu před hlukem a změnou teplot. Umožňuje to speciální konstrukce a výplně včetně povrchové úpravy. Ta je buď z přírodních dýh, kterých je obrovská škála, nebo z odolných laminátů a lisovaných fólií. Pokud vybíráte interiérové dveře PORTA DOORS, sázíte spíše na styl a designové provedení. Chcete, aby dveře byly organickou součástí vašeho interiéru a ladily s nábytkem. Volit můžete mezi různými systémy otvírání. Dnešní bytoví architekti si oblíbili posuvné dveře, které umožňují měnit velikost prostoru.

UNIKÁTNÍ POVRCH Portaperfect 3D a Portasynchro 3D VĚRNĚ IMITUJE STRUKTURU DŘEVA

Vyzkoušejte dveře se skrytými zárubněmi

Možná vás tak rozsáhlá nabídka zaskočí, takže si nebudete schopni vybrat ty správné dveře PORTA DOORS. Nejde jen o různorodost stylů a dekorů, ale i o otvírací systémy. Mají být vaše dveře klasikou čili otočné, nebo chcete posuvné či skládací? Poraďte se s našimi odborníky, kteří vám doporučí dveře na základě stylu vašeho bytu a účelu. Jiné dveře PORTA DOORS se hodí do menšího bytu, jiné do velkých kanceláří. Novinkou jsou například bezpolodrážkové dveře se skrytými zárubněmi, díky nim získají stěny čisté linie.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz