Posuvné systémy

Umožní vám získat více prostoru

Posuvné dveře jsou ideálním řešením v menších či stísněných prostorech, protože šetří místo. Ve velkých prostorech naopak umožní vytvořit pocit vzdušnosti či dají šanci přetvářet interiér podle potřeby. Zajišťují to posuvné systémy. Dokáží posunovat jednokřídlé i dvoukřídlé dveře, dřevěné či skleněné. Ve spojení s fixními díly lze instalovat celou stěnu a zkoušet variabilitu prostředí. Posuvné systémy musí být spolehlivé, tiché a šetrné vůči dveřím, jímž umožňují pohyb. Musí snést zatížení dveří z různých materiálů a co nejméně rušit okolí.

Posuvné systémy vás neruší – nejsou vidět

Posuvné systémy se skládají z vodicích lišt a samostatných jezdců. Montují se na zeď či strop a uceleným posuvným systémem jsou stavební pouzdra. Umožňují takové řešení, při němž se křídlo či jednotlivá křídla dveří zasouvají přímo do zdi a zvnějšku pak nejsou vidět. Lze je využít do zděných i sádrokartonových zdí. A co je jejich základní vlastností? Posuvné systémy nesmí být vidět. Zajišťuje to krycí lišta, která je většinou ve stejné barvě dveří nebo stěny. Výjimkou jsou designová řešení, která naopak vystavují důmyslný mechanismus posunu a zdůrazňují prvek technického řešení.

Vyberte si komfortní způsob posunování dveří

Posuvné systémy umožňují volit různá řešení zasouvání dveří. Dveře se mohou zasouvat do stran či přes sebe. Při volbě komfortního způsobu stačí zatlačit na jedno křídlo a automaticky se posouvá i druhé křídlo dveří. Co bude pro váš byt či kancelář nejvhodnější, vám poradí naši zkušení odborníci v designovém centru. Posuvné systémy musí splňovat nejen požadavek funkčnosti, ale i stylu. Nechcete, aby stěnu rušily otevřená křídla dveří? Pak zvolte stavební pouzdro, které vašim požadavkům nejvíce vyhoví.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz