Rekonstrukce starých domů a bytů

Nebojte se rekonstrukce bytu, s naší pomocí to půjde snadno

Nevadí, že si nepořizujete novostavbu. Pro vaši novou etapu života může znamenat hodně i částečná rekonstrukce bytu. Vyměňte dveře, podlahy, renovujte schodiště, objevte nové materiály, které přispějí k celkové proměně vašeho bytu. Zatím si neumíte představit, že byste zrušili konvenční cihlové příčky a nahradili je celoskleněnou stěnou s grafickým dekorem? Ale my víme, co to s bytem udělá. Jak ho to změní a vdechne úplně jinou dimenzi. Nebojte se rekonstrukce bytu. My vám pomůžeme nalézt nové trendy pro váš byt.

Dveře otočné nebo posuvné? Objevte nový prostor

V rámci rekonstrukce bytu si vyberte nové dveře. V nabídce jsou klasické otočné, ale také různé posuvné systémy, které vám ušetří místo. Vyzkoušejte varianty dveří SAPELI nebo dveří Porta DOORS. Jsou v mnoha dekorech dřevěné přírodní dýhy, ale můžete mít dveře ze syntetických materiálů. Jsou to CPL a HPL lamináty, které jsou odolné vůči mechanickému i chemickému poškození. Atraktivní dveře mají povrch s vlisovanou dekorační vacuo fólií. Pokud si vyberete posuvné dveře, přemýšlejte o stavebním pouzdru. Dveře se zasunou do zdi a nejsou vidět. Pro rekonstrukce bytu je to elegantní řešení.

Inspiraci pro vaši rekonstrukci najdete v našem designovém centru

Chcete radiální řešení rekonstrukce bytu? Zapomeňte na kovové zárubně, pořiďte si skryté zárubně. Dveře se stěnami budete mít v jedné rovině a to umožní vytvořit v interiéru nové stylové bydlení. Pokud nemáte zájem o velké bourání, nechte si obložit staré zárubně dřevem. I to změní váš byt. Obměnit v rámci rekonstrukce bytu můžete podlahy a výběr je opravdu velký. Poraďte se s našimi odborníky nebo navštivte naše designové centrum v Mladé Boleslavi. Na ploše 250 metrů čtverečních si prohlédnete více než 120 typů dveří a na 150 dekorů podlah. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, každý má totiž jinou představu o dokonalém bydlení.

Zajistíme Vám také kompletní realizaci stavebních úprav, vybourání a zazdění bezpečnostní zárubně pro vstupní dveře, sádrokartonové příčky, rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny. Spolupracujeme výhradně s prověřenými a spolehlivými řemeslníky.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz